Žolės pjovimo išlaidos dažnai priklausys nuo mūsų sklypo vietos. Kainų skirtumai, taikomi tam tikruose rajonuose ir didesniuose miesteliuose dažnai gali skirtis. Žolės pjovimo kainos taip pat priklausys nuo lauko sąlygų. Jei Jūsų sklypo reljefas yra gana sudėtingas, tada paslaugų kaina bus šiek tiek didesnė. Mažiausios kainos yra taikomos tose vietose, kuriose vietovė yra lygi. Pirmiausia tai yra susiję su žolės pjovimo įrankiais, kuriuos naudojame.

Žolės pjovimo kainoraštis priklauso ir nuo sklypo apimties. Esant standartiniam (pvz. sodo) sklypui, kainos išlieka tokios pačios tik gali būti pritaikytos papildomos priemokos prieklausomai nuo slypo geografinės padėties.

Didesnių nei keliasdešimt arų savininkams galimos aukštos žolės pjovimo nuolaidos.

Žolės pjovimui, arba kitaip šienavimui, naudojame specialius tam reikalui skirtus benzininius trimerius, vejos traktorius, esant gana lygiam sklypui naudojame benzinines savaiges žoliapjoves. Visus darbus atliekame už trumpiausią laiką užtikrindami paslaugų kokybę. Žolė po pjovimo darbų gali būti surenkama, mulčiuojama, išvežta arba palikta – viskas priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Jei norite sužinoti, kiek kainuoja jūsų sklypo vejos pjovimas, geriausia susisiekti su mumis telefonu arba parašyti e-paštu.

 

KAINOS

Jei susidomėjote mūsų teikiamomis apželdinimo ir kitais sklypo priežiūros paslaugomis, kviečiami susipažinti su mūsų standartiniu pagrindinių paslaugų kainynu. Kainos yra orientacinės, todėl nusprendę užsakyti tam tikras paslaugas, maloniai prašome susisiekti su mumis.

KUR TIEIKIAME PASLAUGAS

Mūsų sklypų gerbūvio tvarkymo darbai yra atliekami Vilniuje ir Vilniaus rajone. Čia turime didžiausią klientų ratą, tačiau, esant poreikiui, galime atvykti ir į kitas Lietuvos vietas. Viskas priklausys nuo reikiamų paslaugų suteikimo specifikos ir darbų apimčių. Daugiau galite sužinoti parašę mums laišką arba paskambinę nurodytais kontaktais.

KONTAKTAI

Turite klausimų? Neradote Jums reikalingos paslaugos? Susisiekti su mumis dėl apželdinimo ar kitų paslaugų galite bet kokią dieną telefonu arba elektroniniu paštu.