Pirmiausiai patarsime Jums kaip teisingai pasirinkti vietą vaismedžių sodinimui. Patogiausia vieta sodinti vaismedžius yra saulėtos vietos, kurios labai palankiai paveiks vaisius. Vengiame vietų, kur gali kauptis šaltis, pvz. įdubos sklype, taip pat nepatariame vietų, kuriose gali būti skersvėjis. Tai ypač svarbu termofiliniams augalams, tokiems kaip persikai, abrikosai, vyšnios ar nektarinai. Vaisinių medžių  augimas bus idealus, jei - iš pusės, kur vėjas dažniausiai pučia, bus tam tikra priedanga, pavyzdžiui gyvatvorės arba tankiai augančių spygliuočių pavidalu.

Kada sodinti vaismedžius? Viskas priklausys nuo to, kokio tipo vaismedžius pasirinksime – sodintus ir augintus vazonuose ar plika šaknimi - neapsaugota šaknų sistema. Vaismedžiai vazonuose gali būti sodinami visą sezoną nuo pavasario iki rudens. Šiuo atžvilgiu mes neturime jokių apribojimų, išskyrus laiką, kai žemė yra šalta ir paprasčiausiai neįmanoma kasti žemės. Tačiau vaismedžių sodinimas su plikomis šaknimis gali būti atliekamas rudenį arba pavasarį.

Vaismedžių tręšimas po sodinimo. Patariame, kokiais preparatais vėliau tręšti vaismedžius, kad būtų užtikrintas reikiamų mineralų pasisavinimas jautriausiu jų augimo laikotarpiu.

KAINOS

Jei susidomėjote mūsų teikiamomis apželdinimo ir kitais sklypo priežiūros paslaugomis, kviečiami susipažinti su mūsų standartiniu pagrindinių paslaugų kainynu. Kainos yra orientacinės, todėl nusprendę užsakyti tam tikras paslaugas, maloniai prašome susisiekti su mumis.

KUR TIEIKIAME PASLAUGAS

Mūsų sklypų gerbūvio tvarkymo darbai yra atliekami Vilniuje ir Vilniaus rajone. Čia turime didžiausią klientų ratą, tačiau, esant poreikiui, galime atvykti ir į kitas Lietuvos vietas. Viskas priklausys nuo reikiamų paslaugų suteikimo specifikos ir darbų apimčių. Daugiau galite sužinoti parašę mums laišką arba paskambinę nurodytais kontaktais.

KONTAKTAI

Turite klausimų? Neradote Jums reikalingos paslaugos? Susisiekti su mumis dėl apželdinimo ar kitų paslaugų galite bet kokią dieną telefonu arba elektroniniu paštu.