Mūsų įmonė teikia visapusiškas paslaugas, susijusias su vejos įrengimu. Mūsų sukaupta patirtis sodininkystės srityje leidžia išvengti klaidų teikiamose paslaugose. Nuolat dalyvaujame mugėse, stebime rinkos tendencijas, todėl žinome, kaip teisingai, greitai ir už geriausią kainą įrengti veją Jūsų sklype.

Visi darbai, susiję su vejos paruošimu, atliekami tik su aukščiausios kokybės įranga. Vejos įrengimas bei vejos sėklų mišiniai labai priklauso nuo jos paskirties - ar ji bus aktyviai eksploatuojama ar vis dėlto ji atliks dekoratyvinę funkciją, bei nuo pačio reljefo ypatumų (nuolydžiai, pavėsis ir pan.).

Norint mėgautis gražia veja, pirmiausia yra būtina pašalinti visus statybvietės likučius ir visas šiukšles (stiklas, folija, polistirenas ir kita) iš vejos ploto, taip pat akmenis, šaknis ir sumedėjusius ūglius. Dirvožemio paviršiaus valymo tikslumas priklauso ne tik nuo to, kaip paviršius atrodys ateityje, bet ir nuo to, ar vejos priežiūra bus saugi (pavyzdžiui, likę akmenys gali sugadinti vejapjovės ašmenis).

Nedideliame plote esantis dirvožemis gali būti iškasti su kastuvu, geriau naudoti didesnį plotą (kultivatorių). Tuomet, rūpindamiesi šachtomis ar grėbliukais, turite rūpestingai pašalinti visus augalus kartu su jų šaknimis, šakniastiebiais ir bėgikais. Negalima nuvertinti net mažų fragmentų, nes piktžolės taip pat auga iš tokių mažų dalių. Geriausia palaukti dvi ar tris savaites, o piktžolių atsiradimo metu jas atidžiai pašalinti.

Dėmesio! Jei sodiname veją vietoje, kuri nebuvo kultivuota anksčiau, ir ji yra labai piktžolė, arba vejos paviršius yra didelis, galime naudoti radikalų cheminį preparatą, pavyzdžiui, Roundup, Dominator arba Advance. Šie preparatai veikia vienaląsias ir dvigubus augalus, taigi ir žolę. Praleiskite per lapus, todėl palaukite, kol piktžolės bus bent 10 cm, o tada purškite. Tada, po trijų keturių savaičių, kai augalai išdžiūvo, galite kasti žemę, pašalindami didžiausius piktžolių fragmentus (negrįžtamai augs).

KAINOS

Jei susidomėjote mūsų teikiamomis apželdinimo ir kitais sklypo priežiūros paslaugomis, kviečiami susipažinti su mūsų standartiniu pagrindinių paslaugų kainynu. Kainos yra orientacinės, todėl nusprendę užsakyti tam tikras paslaugas, maloniai prašome susisiekti su mumis.

KUR TIEIKIAME PASLAUGAS

Mūsų sklypų gerbūvio tvarkymo darbai yra atliekami Vilniuje ir Vilniaus rajone. Čia turime didžiausią klientų ratą, tačiau, esant poreikiui, galime atvykti ir į kitas Lietuvos vietas. Viskas priklausys nuo reikiamų paslaugų suteikimo specifikos ir darbų apimčių. Daugiau galite sužinoti parašę mums laišką arba paskambinę nurodytais kontaktais.

KONTAKTAI

Turite klausimų? Neradote Jums reikalingos paslaugos? Susisiekti su mumis dėl apželdinimo ar kitų paslaugų galite bet kokią dieną telefonu arba elektroniniu paštu.